Çaycuma’da tek, Türkiye’de ise bir ilk olan Taksici İbo olarak, hizmet kalitesi bakımından Zonguldak taksi sektörünün bilinen simalarındanız ve Çaycuma Taksi’ye bağlı olarak çalışmaktayız. Yenilikçi yaklaşımımız, mesleğimize verdiğimiz önem ve müşterilerimize verdiğimiz değer ile her yeni günde standartlarımızı daha da yükseltmekteyiz. Hizmette sınır tanımıyor oluşumuz ve düzenlendiği kampanyalar hem müşterilerimizin hem de yerel basının ilgisini çekmektedir.

 

Ulaşmak istediğiniz her yere güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için sizlere hizmet veren güler yüzlü şoförümüz Taksici İbo ile gerçekleştireceğiniz yolculuklardan daha da keyif alacaksınız. Sizleri dilediğiniz yerlere daima uygun fiyatlarla götürmemizin yanı sıra geleceğimiz olan öğrencilerimize 7.30 ve 9.30 saatleri arasında kahvaltı ikram etmekte ve onlara özel olarak yüzde otuz oranında bir indirim sağlamaktayız. Nakit paranızın bulunmadığı veya ay sonuna paranız yetişmediğinde kredi kartı veya banka kartı ile ödemelerinizi taksinizde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sizlerin bizi daima hatırlamanız için sizlere zaman zaman farklı hediyeler de sunmaktayız. Bu bazen şapka, bazen tişört, bazen ise bez çanta olacaktır. Mesleğimizi severek yapıyor oluşumuz bizleri güncel kampanyalar üretmeye sevk etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da sizleri güncel kampanyalar ile buluşturmaya devam edeceğiz.

 

İletişim adresimizden ve internet adresimizden bizlere yedi yirmi dört ulaşabilirsiniz. Son olarak şehit ailelerimizi taksimizde ağırlamaktan ve onları gideceği yere bırakmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.